Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Буховецька сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04365394) був реорганізований і увійшов до складу Кетрисанівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Інформація по Буховецькій сільській раді “ Міста і села України “.

Буховецька сільська рада за адміністративним поділом налічує: с.Буховецьке, с.Маковіївка.

С. Буховецьке має вулиці: Щорса, Степова, Чапаєва, Павлова, Набережна, Гагаріна, Мира.

С. Маковіївка має вулиці: П’ятирічка, Вербівка, Маковіївка.

Герб і прапор відсутні. Розташоване с.Буховецьке на півдні Бобринецького району, по ліву сторону річки Гнилий Єланець.

С.Маковіївка розміщена по праву сторону річки Гнилий Єланець, за виключенням вул. Вербівка, яка розміщена з лівої сторони річки Гнилий Єланець.

Площа населеного пункту с.Буховецьке 129,4 га, с.Маковіївка 33,00 га. Кількість населення в с. Буховецьке 485 осіб, с.Маковіївка 64 осіб.

Перші записи про с.Буховецьке, Маковіївка з’явилися в архівах 1859 році. Серед степів Херсонської губернії в південній частині Єлесаветрадського повіту, Олександрівської волості на лівому березі річки Гнилий Єланець поселилися перші жителі кріпаки, переселенці з Курської губернії Суразького повіту в кінці ХУІІІ початку ХІХ століття. На той час с.Буховецьке мало назву Турунжево, с.Маковіївка мала назву Гниленьке. Були хутори, що прилягали до с.Буховецького які мали назви Вербівка (Єлановка), Богдановка (Осипова). Великим землевласником був пан Буховецький, який мав 940 десятин землі, дворі було 143, населення 695 осіб. Назва села пішла від пана Буховецького. В 1924 році організована перша сільськогосподарська артіль “Червона хвиля“. В 1930 році проведена ТСОЗ на сільгоспартіль ім.Будьонного. Керував артіллю Безушко Гаврило. В 1932 в селі почала діяти семирічна школа. Під час війни не повернулися в село 83 односельчани. В знак шани погиблим односельчанам збудовано обеліск в 1990 році з викарбуваними іменами всих погиблих. Звільнено село 18 березня 1944 року.

В 1960 році колгосп Будьонного перейменовано в колгосп “Росія“, потім КСП ім.Щорса, СВК “Буховецький“. В 2003 році у вересні місяці СВК “Буховецький“ реформовано. Земля розпайована на 495 паїв. Середня частка земельного паю 6,63 га.

Видатними земляками, авторитетними людьми за свою працю є: Хорунжий Іван Антонович, Марущак Олексій Іванович, нагороджені орденом Леніна Лисогор Іван Леонтійович завідуючий ВТФ, орденом Жовтневої революції Ляхова Марія Григорівна, орденом “Трудової слави“ ІІ та ІІІ ступеня Ткаченко Віра Леонідівна, Петрук Олена Іванівна, Богачов Олексій Олексійович.

Петришина Лідія Іванівна, Стеценко Марія Лаврентіївна нагороджені “Медаль материнства“ ІІ ступені.

На даний час в селі працює Буховецька ЗОШ І-ІІІ ступенів двоповерхова, побудована в 1977 році.

Дитячі ясла-садок двоповерхова будівля, побудована в 1980 році. Діє СБК, ФП, торговий центр двоповерховий, збудований 1990 році.

На землі працюють АФ “Славутич“, фермерські господарства, приватні підприємства, одноосібники.

Діє політичний осередок ВО “Батьківщина“, “Партія регіонів“. В перспективі газифікація населеного пункту.


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *